Πραγματοποιήθηκε στο Ενωσιακό γήπεδο της ΕΠΣ Ηπείρου την Παρασκευή το απόγευμα η κλήρωση της Γ’ Ερασιτεχνικής η οποία θα ξεκινήσει το Σαββατοκύριακο 16-17 Οκτωβρίου.
Το πρόγραμμα αναλυτικά:
1η αγωνιστική
Τίγρεις -Ηπειρωτικός Μαρμάρων
ΑΠΟ Δαβάκης-Αετός Περιστερίου
Μαχητής Ιωαννίνων-ΑΕ Κρανούλας
Επισκοπικό-Ήφαιστος Αβγού
Ρεπό: Απείθαρχος
2η αγωνιστική
Ηπειρωτικός Μαρμάρων-ΑΠΟ Δαβάκης
Απείθαρχος-Τίγρεις
ΑΕ Κρανούλας-Ήφαιστος Αβγού
Αετός Περιστερίου-Επισκοπικό
Ρεπό: Μαχητής Ιωαννίνων
3η αγωνιστική
Τίγρεις -ΑΠΟ Δαβάκης
Μαχητής Ιωαννίνων-Απείθαρχος
Επισκοπικό-Ηπειρωτικός Μαρμάρων
ΑΕ Κρανούλας-Αετός Περιστερίου
Ρεπό: Ήφαιστος Αβγού
4η αγωνιστική
Ηπειρωτικός Μαρμάρων-ΑΕ Κρανούλας
Απείθαρχος-Ήφαιστος Αβγού
ΑΠΟ Δαβάκης-Επισκοπικό
Μαχητής Ιωαννίνων-Τίγρεις
Ρεπό: Αετός Περιστερίου
5η αγωνιστική
Τίγρεις -Επισκοπικό
Ήφαιστος Αβγού -Μαχητής Ιωαννίνων
ΑΕ Κρανούλας-ΑΠΟ Δαβάκης
Αετός Περιστερίου-Απείθαρχος
Ρεπό: Ηπειρωτικός Μαρμάρων
6η αγωνιστική
Απείθαρχος-Ηπειρωτικός Μαρμάρων
Μαχητής Ιωαννίνων-Αετός Περιστερίου
Επισκοπικό-ΑΕ Κρανούλας
Ήφαιστος Αβγού -Τίγρεις
Ρεπό: ΑΠΟ Δαβάκης
7η αγωνιστική
Ηπειρωτικός Μαρμάρων-Μαχητής Ιωαννίνων
ΑΠΟ Δαβάκης-Απείθαρχος
ΑΕ Κρανούλας-Τίγρεις
Αετός Περιστερίου-Ήφαιστος Αβγού
Ρεπό: Επισκοπικό
8η αγωνιστική
Τίγρεις -Αετός Περιστερίου
Μαχητής Ιωαννίνων-ΑΠΟ Δαβάκης
Επισκοπικό-Απείθαρχος
Ήφαιστος Αβγού -Ηπειρωτικός Μαρμάρων
Ρεπό: ΑΕ Κρανούλας
9η αγωνιστική
Απείθαρχος-ΑΕ Κρανούλας
ΑΠΟ Δαβάκης-Ήφαιστος Αβγού
Επισκοπικό-Μαχητής Ιωαννίνων
Αετός Περιστερίου-Ηπειρωτικός Μαρμάρων
Ρεπό: Τίγρεις
10η αγωνιστική
Ηπειρωτικός Μαρμάρων-Τίγρεις
Αετός Περιστερίου-ΑΠΟ Δαβάκης
ΑΕ Κρανούλας-Μαχητής Ιωαννίνων
Ήφαιστος Αβγού -Επισκοπικό
Ρεπό: Απείθαρχος
11η αγωνιστική
ΑΠΟ Δαβάκης-Ηπειρωτικός Μαρμάρων
Τίγρεις -Απείθαρχος
Ήφαιστος Αβγού -ΑΕ Κρανούλας
Επισκοπικό-Αετός Περιστερίου
Ρεπό: Μαχητής Ιωαννίνων
12η αγωνιστική
ΑΠΟ Δαβάκης-Τίγρεις
Απείθαρχος-Μαχητής Ιωαννίνων
Ηπειρωτικός Μαρμάρων-Επισκοπικό
Αετός Περιστερίου-ΑΕ Κρανούλας
Ρεπό: Ήφαιστος Αβγού
13η αγωνιστική
ΑΕ Κρανούλας-Ηπειρωτικός Μαρμάρων
Ήφαιστος Αβγού -Απείθαρχος
Επισκοπικό-ΑΠΟ Δαβάκης
Τίγρεις -Μαχητής Ιωαννίνων
Ρεπό: Αετός Περιστερίου
14η αγωνιστική
Επισκοπικό-Τίγρεις
Μαχητής Ιωαννίνων-Ήφαιστος Αβγού
ΑΠΟ Δαβάκης-ΑΕ Κρανούλας
Απείθαρχος-Αετός Περιστερίου
Ρεπό: Ηπειρωτικός Μαρμάρων
15η αγωνιστική
Ηπειρωτικός Μαρμάρων-Απείθαρχος
Αετός Περιστερίου-Μαχητής Ιωαννίνων
ΑΕ Κρανούλας-Επισκοπικό
Τίγρεις -Ήφαιστος Αβγού
Ρεπό: ΑΠΟ Δαβάκης
16η αγωνιστική
Μαχητής Ιωαννίνων-Ηπειρωτικός Μαρμάρων
Απείθαρχος-ΑΠΟ Δαβάκης
Τίγρεις -ΑΕ Κρανούλας
Ήφαιστος Αβγού -Αετός Περιστερίου
Ρεπό: Επισκοπικό
17η αγωνιστική
Αετός Περιστερίου-Τίγρεις
ΑΠΟ Δαβάκης-Μαχητής Ιωαννίνων
Απείθαρχος-Επισκοπικό
Ηπειρωτικός Μαρμάρων-Ήφαιστος Αβγού
Ρεπό: ΑΕ Κρανούλας
18η αγωνιστική
ΑΕ Κρανούλας-Απείθαρχος
Ήφαιστος Αβγού -ΑΠΟ Δαβάκης
Μαχητής Ιωαννίνων-Επισκοπικό
Ηπειρωτικός Μαρμάρων-Αετός Περιστερίου
Ρεπό: Τίγρεις