Μετά τις ανακατατάξεις που προέκυψαν ταυτόχρονα τις προηγούμενες εβδομάδες στους δύο ομίλους της Α’ Ερασιτεχνικής, έρχονται ταυτόχρονα και τα ντέρμπι κορυφής! Οι δύο ομάδες που έχασαν τις πρώτες θέσεις (Πίνδος Κόνιτσας και Θύελλα Κατσικά) αγωνίζονται εκτός έδρας και θα επιδιώξουν να επιστρέψουν σ’ αυτές. Οι δε ομάδες που έκαναν την… προσπέραση (ΠΑΣ Κράψης και Ανατολή) θέλουν να εκμεταλλευτούν τις έδρες τους και να εδραιωθούν στην κορυφή!

HALL OF BRANDS, Α’ Όμιλος, 9η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣ Σάββατο 20/11/21 15:00 ΝΕΟΣ Κ., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΚΟΛΙΟΣ Μ.
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ – ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Σάββατο 20/11/21 15:00 ΤΑΣΗΣ Γ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ – ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο 20/11/21 17:15 ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΠΑΝΟΣ Σ.
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ – Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή 21/11/21 15:00 ΤΑΣΗΣ Γ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ.
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ – Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 21/11/21 17:15 ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.

Ρεπό: ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ

HALL OF BRANDS, Β’ Όμιλος, 9η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ – ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Σάββατο 20/11/21 15:00 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ.
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 21/11/21 15:00 ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ Κυριακή 21/11/21 15:00 ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 21/11/21 15:00 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ – Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ ΚΟΣΜΗΡΑΣ Κυριακή 21/11/21 15:00 ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΠΑΥΛΟΥ Ε.

Ρεπό: ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ

Εκτός έδρας η Αμφιθέα

Στην Περίβλεπτο αγωνίζεται η πρωτοπόρος του Α’ Ομίλου της Β’ Ερασιτεχνικής, Αμφιθέα, η οποία θέλει να συνεχίσει την ξέφρενη πορεία της και να πάει για το 8 στα 8 και να εκματελλευτεί και το ρεπό που έχουν οι Αμπελόκηποι, ώστε να αυξήσει κι άλλο την απόσταση από την 2η θέση και να βρεθεί στο +6.

MAISON Β’ Ερασιτεχνική, Α’ Όμιλος, 9η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ – Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ 3-0 α.α.
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ – Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο 20/11/21 15:00 ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε.
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ – Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ (Συνθετικο) Σάββατο 20/11/21 15:00 ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ – Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο 20/11/21 15:00 ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ – Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Σάββατο 20/11/21 15:00 ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ – ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή 21/11/21 15:00 ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΠΑΣΙΑΣ Α., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.

Ρεπό: Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ

Στο Κουτσελιό το ενδιαφέρον

Στον Β’ Όμιλο της Β’ Ερασιτεχνικής το ενδιαφέρον βρίσκεται στο παιχνίδι του πρωτοπόρου Κουτσελιού που υποδέχεται την 3η της βαθμολογίας, Ηλιόκαλη. Η δεύτερη της βαθμολογίας, η Μουσιωτίτσα, θέλει άμεση επιστροφή στις νίκες στην έδρα της, όπου φιλοξενεί την Πλατανιά.

MAISON Β’ Ερασιτεχνική, Β’ Όμιλος, 9η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ – Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο 20/11/21 15:00 ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν.
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ – Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτ Κυριακή 21/11/21 15:00 ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΓΕΩΛΔΑΣΗΣ Π., ΗΛΙΑ Ε.
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 21/11/21 15:00 ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η., ΣΗΠΑΚΗ Β.
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ – ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ Κυριακή 21/11/21 15:00 ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΓΟΥΚΟΣ Χ., ΤΖΙΜΑ Μ.
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ – Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ ΡΩΜΑΝΟΥ Κυριακή 21/11/21 15:00 ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΩΓΟΥ Α.
Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ – Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ Κυριακή 21/11/21 15:00 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΤΣΙΑΡΑΣ Ν.

 

Τέλος, για το πρωτάθλημα της Γ’ Ερασιτεχνικής η πρωτοπόρος Α.Ε. Κρανούλας θα φιλοξενήσει τον Δαβάκη θέλοντας να κάνει το 5 στα 5, όπως το ίδιο θέλουν και οι Τίγρεις που δίνουν ένα θεωρητικά λίγο πιο δύσκολο παιχνίδι με το Επισκοπικό που είναι 3ο στη βαθμολογία και επίσης αήττητο, αλλά έχοντας παραχωρήσει 2 ισοπαλίες.

Γ’ Ερασιτεχνική, 5η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ – Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Κυριακή 21/11/21 12:00 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΤΑΣΗΣ Γ., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ.
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΒΓΟΥ 2020 – Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτ Κυριακή 21/11/21 12:00 ΓΕΩΛΔΑΣΗΣ Π., ΗΛΙΑ Ε., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ – Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή 21/11/21 12:00 ΠΑΣΙΑΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΧΑΛΚΗΣ Μ.
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ EPIRUS SPORT Κυριακή 21/11/21 18:00 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΓΟΥΚΟΣ Χ., ΤΣΙΑΡΑΣ Ν.

Ρεπό: ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ