Με τα παιχνίδια της 11ης αγωνιστικής συνεχίζονται τα πρωταθλήματα στους δύο ομίλους Α’ και Β’ Ερασιτεχνικής κατηγορίας και για ένα ακόμα Σαββατοκύριακο δεν λείπουν τα ενδιαφέροντα παιχνίδια.

Στον Α’ Όμιλο της Α’ ερασιτεχνικής θα αναμετρηθούν στην Κόνιτσα οι δύο ομάδες που μοιράζονται τη 2η θέση της βαθμολογίας, ήτοι η Πίνδος και το Νεοχωρόπουλο. Ο πρωτοπόρος ΠΑΣ Κράψης θα υποδεχθεί τον Άτλαντα Χουλιαράδες.

HALL OF BRANDS Α’ Ερασιτεχνική, Α’ Όμιλος, 11η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣ Σάββατο 04/12/21 15:00 ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο 04/12/21 15:00 ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΠΑΝΟΣ Σ.
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 – ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ EPIRUS SPORT Σάββατο 04/12/21 15:30 ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ – Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο 04/12/21 17:15 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ – Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 05/12/21 17:15 ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.

Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ

Στον Β’ Όμιλο της Α’ Ερασιτεχνικής, η Ανατολή θα υποδεχτεί το Μέτσοβο και θέλει μόνο νίκη για να μη χάσει την επαφή με την 1η θέση, αφού η Θύελλα Κατσικά έχει πιο εύκολο έργο με τον ΠΑΣ Πηγών Λούρου.

HALL OF BRANDS Α’ Ερασιτεχνική, Β’ Όμιλος, 11η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ – ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο 04/12/21 15:00 ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΠΑΥΛΟΥ Ε.
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ – ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ Σάββατο 04/12/21 15:00 ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 05/12/21 15:00 ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΧΑΛΚΗΣ Μ.
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ – Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) Κυριακή 05/12/21 15:00 ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ – ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή 05/12/21 15:00 ΝΕΟΣ Κ., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε.

Ρεπό: Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ

 

Για το 10 στα 10 η Αμφιθέα

Στη Β’ Ερασιτεχνική και τον Α’ Όμιλο, η Αμφιθέα στοχεύει στο 10 στα 10 στο πρωτάθλημα και λογικά θα το πετύχει κιόλας, αφού αγωνίζεται εκτός έδρας με τη 10η της βαθμολογίας, Κληματιά.

MAISON Β’ Ερασιτεχνικη, Α’ Όμιλος, 11η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ – Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο 04/12/21 15:00 ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΔΡΟΣΟΣ Ε.
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. – Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ EPIRUS SPORT Κυριακή 05/12/21 15:00 ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΤΣΙΑΡΑΣ Ν., ΓΩΓΟΥ Α.
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ – ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ (Συνθετικο) Κυριακή 05/12/21 15:00 ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΓΕΩΛΔΑΣΗΣ Π.
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ – Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ ΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Κυριακή 05/12/21 15:00 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ – Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Κυριακή 05/12/21 15:00 ΠΑΣΙΑΣ Α., ΔΡΟΣΟΣ Ε., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.

Ρεπό: Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ

Για το απόλυτο και ο ΠΑΟ Κουτσελιού

Τέλος, στον Β’ Όμιλο ο ΠΑΟ Κουτσελιού επίσης έχει το απόλυτο με 10 νίκες σε ισάριθμα ματς, αλλά αγωνίζεται στη δύσκολη έδρα της Μουσιωτίτσας, όπου θα αντιμετωπίσει τον Κένταυρο που είναι 2ος στη βαθμολογία και ο οποίος θα προσπαθήσει να τον “φρενάρει”.

MAISON Β’ Ερασιτεχνικη, Β’ Όμιλος, 11η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ – Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 04/12/21 15:00 ΤΑΣΗΣ Γ., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ – Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο 04/12/21 15:00 ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ – Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΡΩΜΑΝΟΥ Κυριακή 05/12/21 15:00 ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΣΗΠΑΚΗ Β., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ – Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Κυριακή 05/12/21 15:00 ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ – Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ Κυριακή 05/12/21 15:00 ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η., ΗΛΙΑ Ε.
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ – Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτ Κυριακή 05/12/21 15:00 ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΝΙΚΑΣ Χ.