Το ντέρμπι του Άτλα Χουλιαράδων με την Ανατολή ξεχωρίζει στο πρόγραμμα της Α’ Ερασιτεχνικής, ενώ η πρωτοπόρος Κατσικά δοκιμάζεται εκτός έδρας με τον Τιτάνα Λογγάδων.

Α’ Ερασιτεχνική, 8η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ – Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο 26/11/22 15:00 ΝΕΟΣ Κ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ.
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 – ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο 26/11/22 15:00 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ ΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο 26/11/22 15:00 ΝΤΑΡΑΣ Β., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ – Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ EPIRUS SPORT Σάββατο 26/11/22 17:30 ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ – Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Κυριακή 27/11/22 15:00 ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ – Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΡΥΑΣ Κυριακή 27/11/22 15:00 ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ – ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ ΚΟΣΜΗΡΑΣ Κυριακή 27/11/22 15:00 ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ – ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή 27/11/22 15:00 ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΛΟΓΓΑΔΩΝ Κυριακή 27/11/22 15:00 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π.

 

Στο πρωτάθλημα της Β’ Ερασιτεχνικής στον Α’ Όμιλο θα έχουμε το σημαντικό ντέρμπι ανάμεσα σε Βουνοπλαγιά και Κρανούλα, δύο εκ των τριών ομάδων που έχουν το απόλυτο ως τώρα στο πρωτάθλημα (3Χ3).

Β’ Ερασιτεχνική, Α’ Όμιλος, 4η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ – Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ ΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Σάββατο 26/11/22 15:00 ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΠΑΣΙΑΣ Α.
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ – ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Σάββατο 26/11/22 15:00 ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΤΣΙΑΡΑΣ Ν.
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή 27/11/22 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΗΛΙΑ Ε.
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ – Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ (Συνθετικο) Κυριακή 27/11/22 15:00 ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΔΟΣΗΣ Λ., ΧΑΤΖΗΣ Κ.
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ – Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 27/11/22 15:00 ΠΑΣΙΑΣ Α., ΤΣΙΑΡΑΣ Ν., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.

 

Στον Β’ Όμιλο, Νεοκαισάρεια και Πράμαντα μοιράζονται την κορυφή, με τη Νεοκαισάρεια να να αντιμετωπίζει εκτός έδρας την Αετορράχη και τα Πράμαντα υποδέχονται το Ρωμανό.

Β’ Ερασιτεχνική, Β’ Όμιλος, 4η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ – Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο 26/11/22 15:00 ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΜΠΟΣΙΑΣ Δ.
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ – Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο 26/11/22 15:00 ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ – ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή 27/11/22 15:00 ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΤΖΙΜΑ Μ.
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ – Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ Κυριακή 27/11/22 15:00 ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ – Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή 27/11/22 15:00 ΝΕΟΣ Κ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.

 

Τέλος, στη Γ’ Ερασιτεχνική ο Ήφαιστος Αβγού και ο Δαβάκης είναι οι ομάδες με το 2 στα 2 ως τώρα στη σεζόν.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

Γ’ Ερασιτεχνική, 3η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΒΓΟΥ 2020 ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Κυριακή 27/11/22 11:30 ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.
Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ – ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ ΑΝΗΛΙΟΥ Κυριακή 27/11/22 11:30 ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α.
Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ – Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΑΣΦΑΚΑΣ Κυριακή 27/11/22 11:30 ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΓΩΓΟΥ Α., ΤΣΙΤΟΣ Μ.
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ – Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 27/11/22 17:15 ΓΕΩΛΔΑΣΗΣ Π., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.

Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ