Ανακοίνωσε το αναλυτικό πρόγραμμα του κυπέλλου η ΕΠΣΗΠ. Οι αγώνες της Α’ φάσης θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο 3 και 4 Σεπτεμβρίου. Δείτε αναλυτικά τα ζευγάρια, τις μέρες και τις ώρες.

Αγώνες Κυπελλου περιοδου 2016-2017
(1η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
1. Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο 03/09/16 17:00
2. Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ – ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο 03/09/16 17:00
3. Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ – Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ ΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Σάββατο 03/09/16 17:00
4. ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ – Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Σάββατο 03/09/16 17:00
5. Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. Π.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο 03/09/16 17:00
6. ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣ Σάββατο 03/09/16 17:00
7. ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ – ΑΕ ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ ΛΟΓΓΑΔΩΝ Σάββατο 03/09/16 17:00
8. Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ – Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο 03/09/16 17:00
9. Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ – Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ ΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο 03/09/16 17:00
10. ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο 03/09/16 17:00
11. Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 – Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο 03/09/16 17:00
12. ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο 03/09/16 19:30
13. ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ – ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή 04/09/16 17:00
14. ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ – ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ ΑΜΦΙΘΕΑΣ Κυριακή 04/09/16 17:00
15. Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ – Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ ΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή 04/09/16 17:00
16. ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Κυριακή 04/09/16 17:00
17. Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ – Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή 04/09/16 17:00
18. Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ – Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Κυριακή 04/09/16 17:00
19. Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ – ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή 04/09/16 17:00
20. Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ – Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ ΚΟΣΜΗΡΑΣ Κυριακή 04/09/16 17:00
21. Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 04/09/16 17:00
22. Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Κυριακή 04/09/16 17:00
23. Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ – ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 04/09/16 17:00
24. ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ – Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Π.Ε.Α.Κ.Ι. Κυριακή 04/09/16 17:00
25. ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ – Α.Σ.ΧΑΡΑΥΓΗΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή 04/09/16 17:00
26. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 04/09/16 19:30

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.