Τον πρώτο της αγώνα εντός έδρας θα δώσει η Ανατολή την Κυριακή 29 Σεπτεμβρίου και ώρα 4 το απόγευμα στο Γήπεδο της ΕΠΣΗΠ, αντιμετωπίζοντας τον Απόλλωνα Ευπαλίου από τον Νομό Φωκίδας. Λόγω της ανάπτυξης της νέας βλάστησης στο Κεντρικό Γήπεδο της Ανατολής, ο αγώνας θα δοθεί για πρώτο παιχνίδι στο Ενωσιακό Γήπεδο και στη συνέχεια η ομάδα θα επιστρέψει στη φυσική της έδρας.

Η ομάδα του πολύπειρου Ανέστη Ζώη ολοκλήρωσε το βράδυ της Παρασκευής την προετοιμασία της και είναι πανέτοιμη για το ντεμπούτο της μπροστά στο φίλαθλο κοινό των Ιωαννίνων χωρίς αγωνιστικά προβλήματα.

Το εισιτήριο της αναμέτρησης κοστίζει 5 Ευρώ.

Η ομάδα της Ανατολής καλεί το φίλαθλο κοινό των Ιωαννίνων να έρθει στο Γήπεδο, να παρακολουθήσει την αναμέτρηση και να στηρίξει την ομάδα που εκπροσωπεί το ερασιτεχνικό ποδόσφαιρο των Ιωαννίνων σε εθνική κατηγορία.

Διαιτητής της αναμέτρησης θα είναι ο κ. Δήμος Τζάμος της ΕΠΣ Καστοριάς και βοηθοί οι κ. κ. Στέφανος Τέτος και Αλέξανδρος Δρουδάκης της ΕΠΣ Γρεβενών. Παρατηρητής διαιτησίας θα είναι ο κ. Γιάννης Δράκος της ΕΠΣ Πρέβεζας Λευκάδας.

*Φωτό από το ματς Τηλυκράτης-Ανατολή από το lefkadapress.gr

29/09/2019, 16:00
Θιναλιακός Τηλυκράτης 2014
29/09/2019, 16:00
ΑΟ Ανατολής Απόλλων Ευπαλίου
29/09/2019, 16:00
Μακεδονικός Φούφα ΑΕΠ Καραγιαννίων
29/09/2019, 16:00
ΑΕ Λευκίμμης Αχέρων Καναλακίου
29/09/2019, 16:00
Μεσολογγίου ΑΕ ΠΑΣ Πρέβεζα
29/09/2019, 16:00
Σούλι Παραμυθίας Αναγέννηση Αρτας
29/09/2019, 16:00
Ναυπακτιακός Αστέρας Αστέρας Ιτέας

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 4ου ΟΜΙΛΟΥ

ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ ΓΚΟΛ ΚΑΤΑ ΒΑΘΜΟΙ
1 Αναγέννηση Αρτας 1 1 0 0 3 0 3
2 ΠΑΣ Πρέβεζα 1 1 0 0 1 0 3
3 Αχέρων Καναλακίου 1 1 0 0 2 0 3
4 ΑΕΠ Καραγιαννίων 1 1 0 0 1 0 3
5 Τηλυκράτης 2014 1 1 0 0 1 0 3
6 ΑΕ Λευκίμμης 1 1 0 0 2 1 3
7 Θιναλιακός 1 1 0 0 1 0 3
8 Μακεδονικός Φούφα 1 0 0 1 0 1 0
9 Σούλι Παραμυθίας 1 0 0 1 0 2 0
10 Απόλλων Ευπαλίου 1 0 0 1 1 2 0
11 ΑΟ Ανατολής 1 0 0 1 0 1 0
12 Μεσολογγίου ΑΕ 1 0 0 1 0 1 0
13 Αστέρας Ιτέας 1 0 0 1 0 3 0
14 Ναυπακτιακός Αστέρας 1 0 0 1 0 1 0