Ξεκινάει στις 8 Νοεμβρίου το πρωτάθλημα της Football League. Το μεσημέρι της Πέμπτης (22/10) πραγματοποιήθηκε η κλήρωση, με τον Θεσπρωτό να κάνει πρεμιέρα εκτός έδρας με τον Απόλλωνα Πόντου.

Βόρειος Όμιλος

1η αγωνιστική /10η

Απόλλων Πόντου – Θεσπρωτός

Βέροια – ΑΕΠ Κοζάνης

Καβάλα – Πανσερραϊκός

Ολυμπιακός Βόλου – Τρίγλια

Πιερικός – Αλμωπός Αριδαίας

2η αγωνιστική/11η

Θεσπρωτός – Καβάλα

Βέροια – Απόλλων Πόντου

Τρίγλια – Αλμωπός Αριδαίας

Πανσερραϊκός – Πιερικός

ΑΕΠ Κοζάνης – Ολυμπιακός Βόλου

3η αγωνιστική/12η

Απόλλων Πόντου – Καβάλα

Ολυμπιακός Βόλου – Βέροια

Πιερικός – Θεσπρωτός

Αλμωπός Αριδαίας –ΑΕΠ Κοζάνης

Τρίγλια – Πανσερραϊκός

4η αγωνιστική/13η

Θεσπρωτός – Τρίγλια

Βέροια – Αλμωπός Αριδαίας

Καβάλα – Πιερικός

Ολυμπιακός Βόλου – Απόλλων Πόντου

ΑΕΠ Κοζάνης – Πανσερραϊκός

5η αγωνιστική/14η

Απόλλων Πόντου – Πιερικός

Θεσπρωτός – ΑΕΠ Κοζάνης

Αλμωπός Αριδαίας – Ολυμπιακός Βόλου

Τρίγλια – Καβάλα

Πανσερραϊκός – Βέροια

6η αγωνιστική/15η

Βέροια – Θεσπρωτός

Καβάλα – ΑΕΠ Κοζάνης

Ολυμπιακός Βόλου – Πανσερραϊκός

Πιερικός – Τρίγλια

Αλμωπός Αριδαίας – Απόλλων Πόντου

7η αγωνιστική/16η

Θεσπρωτός – Ολυμπιακός Βόλου

Καβάλα – Βέροια

Τρίγλια – Απόλλων Πόντου

Πανσερραïκός – Αλμωπός Αριδαίας

ΑΕΠ Κοζάνης – Πιερικός

8η αγωνιστική/17η

Απόλλων Πόντου – Πανσερραïκός

Ολυμπιακός Βόλου – Καβάλα

Πιερικός – Βέροια

Αλμωπός Αριδαίας – Θεσπρωτός

ΑΕΠ Κοζάνης – Τρίγλια

9η αγωνιστική/18η

Απόλλων Πόντου – Πανσερραϊκός

Βέροια – Τρίγλια

Καβάλα – Αλμωπός Αριδαίας

Πιερικός – Ολυμπιακός Βόλου

Πανσερραïκός – Θεσπρωτός

 

Νότιος Όμιλος

1η αγωνιστική  /10η

Νίκη Βόλου – Αιγάλεω

Ρόδος – Επισκοπή

Ιάλυσος – Καλλιθέα

Αστέρας Βλαχιώτη – Ένωση Πανασπροπυργιακού

Σαντορίνη – Καλαμάτα

2η αγωνιστική / 11η

Αιγάλεω – Ιάλυσος

Ρόδος – Νίκη Βόλου

Ένωση Πανασπροπυργιακού – Καλαμάτα

Καλλιθέα – Σαντορίνη

Επισκοπή – Αστέρας Βλαχιώτη

3η αγωνιστική / 12η

Νίκη Βόλου – Ιάλυσος

Αστέρας Βλαχιώτη – Ρόδος

Σαντορίνη – Αιγάλεω

Καλαμάτα – Επισκοπή

Ένωση Πανασπροπυργιακού – Καλλιθέα

4η αγωνιστική / 13η

Αιγάλεω – Ένωση Πανασπροπυργιακού

Ρόδος – Καλαμάτα

Ιάλυσος – Σαντορίνη

Αστέρας Βλαχιώτη – Νίκη Βόλου

Επισκοπή – Καλλιθέα

5η αγωνιστική / 14η

Νίκη Βόλου – Σαντορίνη

Αιγάλεω – Επισκοπή

Καλαμάτα – Αστέρας Βλαχιώτη

Ένωση Πανασπροπυργιακού – Ιάλυσος

Καλλιθέα – Ρόδος

6η αγωνιστική /15η

Ρόδος – Αιγάλεω

Ιάλυσος – Επισκοπή

Αστέρας Βλαχιώτη –Καλλιθέα

Σαντορίνη – Ένωση Πανασπροπυργιακού

Καλαμάτα – Νίκη Βόλου

7η αγωνιστική / 16η

Αιγάλεω – Αστέρας Βλαχιώτη

Ιάλυσος – Ρόδος

Ένωση Πανασπροπυργιακού – Νίκη Βόλου

Καλλιθέα – Καλαμάτα

Επισκοπή – Σαντορίνη

8η αγωνιστική / 17η

Νίκη Βόλου – Καλλιθέα

Αστέρας Βλαχιώτη – Ιάλυσος

Σαντορίνη – Ρόδος

Καλαμάτα – Αιγάλεω

Επισκοπή – Ένωση Πανασπροπυργιακού

9η αγωνιστική / 18η

Νίκη Βόλου – Επισκοπή

Ρόδος – Ένωση Πανασπροπυργιακού

Ιάλυσος – Καλαμάτα

Σαντορίνη – Αστέρας Βλαχιώτη

Καλλιθέα – Αιγάλεω

ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ