Πραγματοποιήθηκαν την Πέμπτη (26/8) οι κληρώσεις των πρωταθλημάτων Α2 Ανδρών και Γυναικών. Στους άνδρες ο Πανηπειρωτικός θα συμμετάσχει στον Α’ Όμιλο της Β’ Ζώνης της Α2 και θα ξεκινήσει τις αγωνιστικές του υποχρεώσεις στις 6 Νοεμβρίου με αντίπαλο τη ΧΑΝΘ στη Θεσσαλονίκη.

Στις γυναίκες, ο ΓΑΣ θα συμμετάσχει στον Β’ Όμιλο της Β’ ζώνης και θα ξεκινήσει το πρωτάθλημα με εντός έδρας αγώνα κόντρα στην ΕΑ Λάρισας στις 23 Οκτωβρίου.

Οι προκηρύξεις των πρωταθλημάτων και πιο κάτω το αναλυτικό πρόγραμμα για Πανηπειρωτικό και ΓΑΣ

 

Α2 ΑΝΔΡΩΝ

Β’ ΖΩΝΗ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική (6/11)    6η αγωνιστική (11/12)

ΑΣ Μακεδονικός-ΑΕΝ Πανοράματος
ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας-ΑΠΣ Φθία
ΧΑΝΘ-ΓΣ Πανηπειρωτικός  

2η αγωνιστική (13/11)    7η αγωνιστική (18/12)

ΧΑΝΘ-ΑΣ Μακεδονικός
ΑΕΝ Πανοράματος-ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας
ΓΣ Πανηπειρωτικός-ΑΠΣ Φθία

3η αγωνιστική (20/11)    8η αγωνιστική (8/1)

ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας-ΧΑΝΘ
ΑΠΣ Φθία-ΑΕΝ Πανοράματος
ΑΣ Μακεδονικός-ΓΣ Πανηπειρωτικός  

4η αγωνιστική (27/11)    9η αγωνιστική (15/1)

ΧΑΝΘ-ΑΠΣ Φθία
ΑΣ Μακεδονικός-ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας
ΓΣ Πανηπειρωτικός-ΑΕΝ Πανοράματος  

5η αγωνιστική (4/12)    10η αγωνιστική (22/1)

ΑΕΝ Πανοράματος-ΧΑΝΘ
ΑΠΣ Φθία-ΑΣ Μακεδονικός
ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας-ΓΣ Πανηπειρωτικός  

 

Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική (23/10)     8η αγωνιστική (11/12)

ΑΣ Ασκληπιός-ΕΟ Σταυρούπολης
ΑΣ Αργώ Βόλου-ΦΓΣ Πρέβεζας
ΑΣ Γιάννενα-ΕΑ Λαρίσης 
ΠΟΓ Ηρακλής-Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός

2η Αγωνιστική (30/10)     9η αγωνιστική (18/12)

ΠΟΓ Ηρακλής-ΑΣ Ασκληπιός
ΕΟ Σταυρούπολης-ΑΣ Αργώ Βόλου
ΦΓΣ Πρέβεζας-ΑΣ Γιάννενα   
Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός-ΕΑ Λαρίσης

3η Αγωνιστική (6/11)     10η αγωνιστική (8/1)

ΑΣ Αργώ Βόλου-ΠΟΓ Ηρακλής
ΑΣ Γιάννενα-ΕΟ Σταυρούπολης   
ΕΑ Λαρίσης-ΦΓΣ Πρέβεζας
ΑΣ Ασκληπιός-Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός

4η Αγωνιστική (13/11)    11η αγωνιστική (15/1)

ΠΟΓ Ηρακλής-ΑΣ Γιάννενα  
ΑΣ Ασκληπιός-ΑΣ Αργώ Βόλου
ΕΟ Σταυρούπολης-ΕΑ Λαρίσης
Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός-ΦΓΣ Πρέβεζας

5η Αγωνιστική (20/11)     12η αγωνιστική (22/1)

ΕΑ Λαρίσης-ΠΟΓ Ηρακλής
ΑΣ Γιάννενα-ΑΣ Ασκληπιός   
ΦΓΣ Πρέβεζας-ΕΟ Σταυρούπολης
ΑΣ Αργώ Βόλου-Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός

6η Αγωνιστική (27/11)     13η αγωνιστική (29/1)

ΠΟΓ Ηρακλής-ΦΓΣ Πρέβεζας
ΑΣ Ασκληπιός-ΕΑ Λαρίσης
ΑΣ Αργώ Βόλου-ΑΣ Γιάννενα   
Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός-ΕΟ Σταυρούπολης

7η Αγωνιστική (4/12)     14η αγωνιστική (5/2)

ΕΟ Σταυρούπολης-ΠΟΓ Ηρακλής
ΦΓΣ Πρέβεζας-ΑΣ Ασκληπιός
ΕΑ Λαρίσης-ΑΣ Αργώ Βόλου
ΑΣ Γιάννενα-Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός