Μετά τις κληρώσεις κυπέλλου ΕΠΣΗΠ και Α’ Ερασιτεχνικής, σειρά πήρε το απόγευμα της Παρασκευής στα γραφεία της ΕΠΣΗΠ στο “Στ. Τσανακτσής” η κλήρωση των πρωταθλημάτων των δύο ομίλων της Β’ Ερασιτεχνικής.

Το πρόγραμμα του Α’ Ομίλου της Β’ Ερασιτεχνικής:
1η αγωνιστική 14η
Φλόγα Πετσαλίου-ΑΕ Κληματιάς
ΑΕ Γιάννενα-Πανζαγορισιακός
ΠΑΣ Αλμυρός -ΠΑΣ Κάστρου
ΑΟ Αμπελόκηποι-ΠΑΣ Περιβλέπτου
ΑΟ Κόντσικας-ΑΟ Βελισσαρίου
ΠΑΟ Πεντέλη-Αστήρ Αμφιθέας
Ρεπό: Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου
2η αγωνιστική 15η
Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου-Φλόγα Πετσαλίου
ΑΕ Κληματιάς-ΑΕ Γιάννενα
Πανζαγορισιακός-ΑΟ Αμπελόκηποι
ΠΑΣ Κάστρου-ΑΟ Κόντσικας
ΠΑΣ Περιβλέπτου-ΠΑΟ Πεντέλη
ΑΟ Βελισσαρίου-Αστήρ Αμφιθέας
Ρεπό: ΠΑΣ Αλμυρός
3η αγωνιστική 16η
Φλόγα Πετσαλίου-ΑΕ Γιάννενα
ΠΑΣ Αλμυρός -Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου
ΑΟ Αμπελόκηποι-ΑΕ Κληματιάς
ΠΑΟ Πεντέλη-Πανζαγορισιακός
Αστήρ Αμφιθέας -ΠΑΣ Κάστρου
ΑΟ Βελισσαρίου-ΠΑΣ Περιβλέπτου
Ρεπό: ΑΟ Κόντσικας
4η αγωνιστική 17η
ΠΑΣ Αλμυρός -Φλόγα Πετσαλίου
ΑΕ Γιάννενα-ΑΟ Αμπελόκηποι
Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου-ΑΟ Κόντσικας
ΑΕ Κληματιάς-ΠΑΟ Πεντέλη
Πανζαγορισιακός-ΑΟ Βελισσαρίου
ΠΑΣ Κάστρου-ΠΑΣ Περιβλέπτου
Ρεπό: Αστήρ Αμφιθέας
5η αγωνιστική 18η
Φλόγα Πετσαλίου-ΑΟ Αμπελόκηποι
ΑΟ Κόντσικας-ΠΑΣ Αλμυρός
ΠΑΟ Πεντέλη-ΑΕ Γιάννενα
Αστήρ Αμφιθέας -Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου
ΑΟ Βελισσαρίου-ΑΕ Κληματιάς
ΠΑΣ Κάστρου-Πανζαγορισιακός
Ρεπό: ΠΑΣ Περιβλέπτου
6η αγωνιστική 19η
ΑΟ Κόντσικας-Φλόγα Πετσαλίου
ΑΟ Αμπελόκηποι-ΠΑΟ Πεντέλη
ΠΑΣ Αλμυρός -Αστήρ Αμφιθέας
ΑΕ Γιάννενα-ΑΟ Βελισσαρίου
Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου-ΠΑΣ Περιβλέπτου
ΑΕ Κληματιάς-ΠΑΣ Κάστρου
Ρεπό: Πανζαγορισιακός
7η αγωνιστική 20η
Φλόγα Πετσαλίου-ΠΑΟ Πεντέλη
Αστήρ Αμφιθέας -ΑΟ Κόντσικας
ΑΟ Βελισσαρίου-ΑΟ Αμπελόκηποι
ΠΑΣ Περιβλέπτου-ΠΑΣ Αλμυρός
ΠΑΣ Κάστρου-ΑΕ Γιάννενα
Πανζαγορισιακός-Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου
Ρεπό: ΑΕ Κληματιάς
8η αγωνιστική 21η
Αστήρ Αμφιθέας -Φλόγα Πετσαλίου
ΠΑΟ Πεντέλη-ΑΟ Βελισσαρίου
ΑΟ Κόντσικας-ΠΑΣ Περιβλέπτου
ΑΟ Αμπελόκηποι-ΠΑΣ Κάστρου
ΠΑΣ Αλμυρός -Πανζαγορισιακός
Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου-ΑΕ Κληματιάς
Ρεπό: ΑΕ Γιάννενα
9η αγωνιστική 22η
Φλόγα Πετσαλίου-ΑΟ Βελισσαρίου
ΠΑΣ Περιβλέπτου-Αστήρ Αμφιθέας
ΠΑΣ Κάστρου-ΠΑΟ Πεντέλη
Πανζαγορισιακός-ΑΟ Κόντσικας
ΑΕ Κληματιάς-ΠΑΣ Αλμυρός
ΑΕ Γιάννενα-Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου
Ρεπό: ΑΟ Αμπελόκηποι
10η αγωνιστική 23η
ΠΑΣ Περιβλέπτου-Φλόγα Πετσαλίου
ΑΟ Βελισσαρίου-ΠΑΣ Κάστρου
Αστήρ Αμφιθέας -Πανζαγορισιακός
ΑΟ Κόντσικας-ΑΕ Κληματιάς
ΑΟ Αμπελόκηποι-Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου
ΠΑΣ Αλμυρός -ΑΕ Γιάννενα
Ρεπό ΠΑΟ Πεντέλη
11η αγωνιστική 24η
Φλόγα Πετσαλίου-ΠΑΣ Κάστρου
Πανζαγορισιακός-ΠΑΣ Περιβλέπτου
ΑΕ Κληματιάς-Αστήρ Αμφιθέας
Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου-ΠΑΟ Πεντέλη
ΑΕ Γιάννενα-ΑΟ Κόντσικας
ΑΟ Αμπελόκηποι-ΠΑΣ Αλμυρός
Ρεπό: ΑΟ Βελισσαρίου
12η αγωνιστική 25η
Πανζαγορισιακός-Φλόγα Πετσαλίου
ΠΑΣ Περιβλέπτου-ΑΕ Κληματιάς
ΑΟ Βελισσαρίου-Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου
Αστήρ Αμφιθέας -ΑΕ Γιάννενα
ΠΑΟ Πεντέλη-ΠΑΣ Αλμυρός
ΑΟ Κόντσικας-ΑΟ Αμπελόκηποι
Ρεπό: ΠΑΣ Κάστρου
13η αγωνιστική 26η
ΑΕ Κληματιάς-Πανζαγορισιακός
Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου-ΠΑΣ Κάστρου
ΑΕ Γιάννενα-ΠΑΣ Περιβλέπτου
ΠΑΣ Αλμυρός -ΑΟ Βελισσαρίου
ΑΟ Αμπελόκηποι-Αστήρ Αμφιθέας
ΠΑΟ Πεντέλη-ΑΟ Κόντσικας
Ρεπό: Φλόγα Πετσαλίου
Το πρόγραμμα του Β’ Ομίλου της Β’ Ερασιτεχνικής
1η αγωνιστική 12η
ΠΑΟ Κουτσελιού-Αχέρων Ρωμανού
ΑΕ Πραμάντων-Κένταυρος Μουσιωτίτσας
Αναγέννηση Ελληνικού-ΑΣ Νεοκαισάρειας
Αετός Αετορράχης-ΠΑΟ Ηλιόκαλης
Σταυραετός Συρράκου-ΑΕ Ραφταναίων
ΑΕ Δαφνούλας-ΑΕ Πλατανιάς
2η αγωνιστική 13η
ΑΕ Πραμάντων-ΠΑΟ Κουτσελιού
Αχέρων Ρωμανού-Αναγέννηση Ελληνικού
Κένταυρος Μουσιωτίτσας-Αετός Αετορράχης
ΑΣ Νεοκαισάρειας-Σταυραετός Συρράκου
ΠΑΟ Ηλιόκαλης-ΑΕ Δαφνούλας
ΑΕ Πλατανιάς-ΑΕ Ραφταναίων
3η αγωνιστική 14η
ΠΑΟ Κουτσελιού-Αναγέννηση Ελληνικού
Αετός Αετορράχης-ΑΕ Πραμάντων
Σταυραετός Συρράκου-Αχέρων Ρωμανού
ΑΕ Δαφνούλας-Κένταυρος Μουσιωτίτσας
ΑΕ Πλατανιάς-ΑΣ Νεοκαισάρειας
ΑΕ Ραφταναίων-ΠΑΟ Ηλιόκαλης
4η αγωνιστική 15η
Αετός Αετορράχης-ΠΑΟ Κουτσελιού
Αναγέννηση Ελληνικού-Σταυραετός Συρράκου
ΑΕ Πραμάντων-ΑΕ Δαφνούλας
Αχέρων Ρωμανού-ΑΕ Πλατανιάς
Κένταυρος Μουσιωτίτσας-ΑΕ Ραφταναίων
ΠΑΟ Ηλιόκαλης-ΑΣ Νεοκαισάρειας
5η αγωνιστική 16η
ΠΑΟ Κουτσελιού-Σταυραετός Συρράκου
ΑΕ Δαφνούλας-Αετός Αετορράχης
ΑΕ Πλατανιάς-Αναγέννηση Ελληνικού
ΑΕ Ραφταναίων-ΑΕ Πραμάντων
ΠΑΟ Ηλιόκαλης-Αχέρων Ρωμανού
ΑΣ Νεοκαισάρειας-Κένταυρος Μουσιωτίτσας
6η αγωνιστική 17η
ΑΕ Δαφνούλας-ΠΑΟ Κουτσελιού
Σταυραετός Συρράκου-ΑΕ Πλατανιάς
Αετός Αετορράχης-ΑΕ Ραφταναίων
Αναγέννηση Ελληνικού-ΠΑΟ Ηλιόκαλης
ΑΕ Πραμάντων-ΑΣ Νεοκαισάρειας
Αχέρων Ρωμανού-Κένταυρος Μουσιωτίτσας
7η αγωνιστική 18η
ΠΑΟ Κουτσελιού-ΑΕ Πλατανιάς
ΑΕ Ραφταναίων-ΑΕ Δαφνούλας
ΠΑΟ Ηλιόκαλης-Σταυραετός Συρράκου
ΑΣ Νεοκαισάρειας-Αετός Αετορράχης
Κένταυρος Μουσιωτίτσας-Αναγέννηση Ελληνικού
Αχέρων Ρωμανού-ΑΕ Πραμάντων
8η αγωνιστική 19η
ΑΕ Ραφταναίων-ΠΑΟ Κουτσελιού
ΑΕ Πλατανιάς-ΠΑΟ Ηλιόκαλης
ΑΕ Δαφνούλας-ΑΣ Νεοκαισάρειας
Σταυραετός Συρράκου-Κένταυρος Μουσιωτίτσας
Αετός Αετορράχης-Αχέρων Ρωμανού
Αναγέννηση Ελληνικού-ΑΕ Πραμάντων
9η αγωνιστική 20η
ΠΑΟ Κουτσελιού-ΠΑΟ Ηλιόκαλης
ΑΣ Νεοκαισάρειας-ΑΕ Ραφταναίων
Κένταυρος Μουσιωτίτσας-ΑΕ Πλατανιάς
Αχέρων Ρωμανού-ΑΕ Δαφνούλας
ΑΕ Πραμάντων-Σταυραετός Συρράκου
Αναγέννηση Ελληνικού-Αετός Αετορράχης
10η αγωνιστική 21η
ΑΣ Νεοκαισάρειας-ΠΑΟ Κουτσελιού
ΠΑΟ Ηλιόκαλης-Κένταυρος Μουσιωτίτσας
ΑΕ Ραφταναίων-Αχέρων Ρωμανού
ΑΕ Πλατανιάς-ΑΕ Πραμάντων
ΑΕ Δαφνούλας-Αναγέννηση Ελληνικού
Σταυραετός Συρράκου-Αετός Αετορράχης
11η αγωνιστική 22η
Κένταυρος Μουσιωτίτσας-ΠΑΟ Κουτσελιού
Αχέρων Ρωμανού-ΑΣ Νεοκαισάρειας
ΑΕ Πραμάντων-ΠΑΟ Ηλιόκαλης
Αναγέννηση Ελληνικού-ΑΕ Ραφταναίων
Αετός Αετορράχης-ΑΕ Πλατανιάς
Σταυραετός Συρράκου-ΑΕ Δαφνούλας