Με τα παιχνίδια της 2ης αγωνιστικής συνεχίζεται το πρωτάθλημα των δύο ομίλων της Α’ Ερασιτεχνικής. Στον Α’ Όμιλο ξεκίνημα κάνει η πολύ δυνατή ομάδα της Κράψης που είχε ρεπό την 1η αγωνιστική, ενώ στον Β’ Όμιλο θα έχουμε το μεγάλο ντέρμπι του Αγροτικού Καστρίτσας με τη Θύελλα Κατσικά, δύο ομάδες που “φόρτωσαν” τα αντίπαλα δίχτυα.

Α’ Ερασιτεχνική, Α’ Όμιλος, 2η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο 02/10/21 16:30 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ – Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ EPIRUS SPORT Σάββατο 02/10/21 17:00 ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΝΤΑΡΑΣ Β., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ – ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο 02/10/21 19:00 ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΣΙΤΟΣ Μ.
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ – ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ ΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Κυριακή 03/10/21 17:00 ΤΑΣΗΣ Γ., ΝΙΚΑΣ Χ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ – ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή 03/10/21 17:00 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε.

Ρεπό: Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009

Α’ Ερασιτεχνική, Β’ Όμιλος, 2η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ – ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY ΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο 02/10/21 17:00 ΝΕΟΣ Κ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ – Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) Σάββατο 02/10/21 17:00 ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΠΑΝΟΣ Σ.
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ – ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ Κυριακή 03/10/21 17:00 ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή 03/10/21 17:00 ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 03/10/21 17:00 ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΠΑΝΟΣ Σ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.

Ρεπό: Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ

Χωρίς ντέρμπι η Β’ Ερασιτεχνική

Νωρίς ακόμα για ντέρμπι στη Β’ Ερασιτεχνική κατηγορία, όπου κι εδώ διεξάγεται η 2η αγωνιστική στους δύο ομίλους.

Β’ Ερασιτεχνική, Α’ Όμιλος, 2η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ – Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο 02/10/21 17:00 ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ – Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ (Συνθετικο) Σάββατο 02/10/21 17:00 ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΗΛΙΑ Ε., ΓΟΥΚΟΣ Χ.
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ – ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 03/10/21 17:00 ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΓΕΩΛΔΑΣΗΣ Π.
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ – Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή 03/10/21 17:00 ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν.
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ – Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Κυριακή 03/10/21 17:00 ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΓΩΓΟΥ Α.
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. – Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή 03/10/21 17:00 ΠΑΣΙΑΣ Α., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΤΖΙΜΑ Μ.

Ρεπό: Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ

Β’ Ερασιτεχνική, Β’ Όμιλος, 2η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτ Σάββατο 02/10/21 17:00 ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΝΙΚΑΣ Χ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ – Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Σάββατο 02/10/21 17:00 ΤΑΣΗΣ Γ., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ – Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή 03/10/21 16:00 ΝΤΑΡΑΣ Β., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΔΡΟΣΟΣ Ε.
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ Κυριακή 03/10/21 17:00 ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.
Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ – ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ Κυριακή 03/10/21 17:00 ΣΙΣΚΑΣ Π., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ – ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΡΩΜΑΝΟΥ Κυριακή 03/10/21 17:00 ΝΕΟΣ Κ., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΣΗΠΑΚΗ Β.